IŠIMTYS DĖL GRĮŽIMO Į LIETUVĄ

Papildymas balandžio 1 d. Vyriausybės nutarimo:

• Tiems, kas turi įsigiję kelto bilietus iš Švedijos iki balandžio 1 d. dienomis teiraukitės keltų kompanijos dėl savo reiso.
• Skrydžiams su aviakompanija Belavia iš Minsko į Vilnių balandžio 4 ir 5 d. Daugiau informacijos apie skrydžius ir bilietų įsigijimą: https://belavia.by/
Iki Minsko galite patekti jungiamaisiais skrydžiais: Oslo-Stokholmas-Minskas-Vilnius. Dėl skrydžių teiraukitės tiesiogiai aviakompanijų (Belavia, .

SAVARBU: Skrendant į Minską būtina turėti pasą, laikiną pasą arba asmens grįžimo pažymėjimą (ne asmens tapatybės kortelę). Asmenys, atskridę į Minską ne iš Rusijos ir turintys jungiamąjį skrydį į Vilnių gali Minsko oro uosto tranzitinėje zonoje būti 24 val. be vizos. Vizas galima įsigyti oro uoste. Tranzitinė viza galioja 48 val.

GRĮŽUS PRIVALOMA 14 D. IZOLIACIJA.

DĖL SIENŲ KIRTIMO PĖSTUTE AR AUTOMOBILIU TUTITE KREIPTIS Į VALSTYBĖS SIENOS APSAUGOS TARNYBĄ.

Nuo 2020 m. balandžio 4 d. 00:00 val. draudžiama į Lietuvos Respubliką keleiviniais laivais (keltais) gabenti keleivius ir jų lengvuosius asmeninės paskirties automobilius, išskyrus kelto maršrutą Kylis-Klaipėda-Kylis arba turint Vidaus reikalų ministro ar jo įgalioto asmens leidimą.

Nuo 2020 m. balandžio 4 d. 00:00 val. skrydžiai keleiviams vežti į ir iš Lietuvos Respublikos tarptautinių oro uostų vykdomi tik gavus Lietuvos transporto saugos administracijos išduotą atskirą leidimą oro susisiekimui vykdyti pagal susisiekimo ministro pavedimą, atsižvelgiant į užsienio reikalų ministro teikimą.

Balandžio 1 d. Vyriausybės priimti apribojimai yra laikini karantino laikotarpiui. Karantinas iki balandžio 13 d. (gali būti pratęsta)

Šaltinis: Lietuvos Respublikos ambasada Norvegijos Karalystėje

Leave a Reply