SPECIALUS REISAS Į ŠVEDIJĄ

04.29.,16:00 pagal Latvijos laiką laivas Romantika išvyks specialiu reisu iš Rygos į Stokholmą, kuris organizuojamas bendradarbiaujant su Latvijos investicijų ir plėtros agentūra siekiant patenkinti verslininkų prašymą – suteikti darbuotojams galimybę dirbti užsienyje. Esant atliekamų vietų, Lietuvos piliečiai taip pat turi galimybę nusipirkti bilietus.

Ryga – Stokholmas
Išvykimas iš Rygos 04.29., 16:00 val., Atvykimas į Stokholmą 04.30., 11:00

Stokholmas – Ryga
Išvykimas iš Stokholmo 04.30. apie 16 val., atvyksta į 05.01., 12:00

*Nurodomas atitinkamos šalies vietinis laikas.
Taip pat gali keliauti keleiviai su automobiliais.

Kainos:
Nuo 185 EUR vienam asmeniui. Ne daugiau kaip 2 žmonės vienoje kajutėje.
Nuo 150 EUR transporto priemonei.

Laivo kelionė į Stokholmą yra suplanuota taip, kad gyventojai galėtų patekti į savo darbą. Norint tai padaryti, turi užpildyti verslo formą Latvijos investicijų ir plėtros agentūros svetainėje (LIAA) ČIA.

Dėmesio! Bilietus reisu Stokholmas – Ryga galima įsigyti kartu su keleiviais, kurių nėra Latvijos investicijų ir plėtros agentūros (LIAA) tinklalapio sąraše, ir keleiviais, turinčiais automobilį. Jie turi pateikti informaciją apie transporto priemonę, kuria važiuos į gyvenamąją vietą, ir gyvenamosios vietos adresą. Grįžus į Latviją keleiviams neleidžiama naudotis viešuoju transportu. Grįžtant į gyvenamąją vietą, reikia 14 dienų laikytis saviizoliacijos.

Rezervacija:
booking@tallink.lv arba +371 67099700.
Klientų aptarnavimas dirba darbo dienomis nuo 10:00 ir savaitgaliais nuo 11:00 iki 17:00
Būnant uoste ir laive, būtina laikytis visų galiojančių Sveikatos apsaugos ministerijos visuomenės sveikatos saugos gairių, visų pirma, laikytis 2 metrų atstumo tarp keleivių, o susiburti ne daugiau kaip 2 žmonėms, išskyrus tos pačios šeimos narius.

Leave a Reply