DĖL KELIONIŲ IŠ LIETUVOS

Lietuvos valstybės sienų apsaugos tarnyba praneša, kad nuo gegužės 4 d. panaikinami ribojimai Lietuvos piliečiams išvykti į užsienį, tad įrodymų apie nuolatinę gyvenamąją ar darbo vietą pateikti nereikės. Tačiau raginama itin atidžiai planuoti keliones, nes:

🇵🇱 Lenkija neįsileidžia užsieniečių ir dėl galimų išimčių patariama kreiptis į Lenkijos diplomatinę atstovybę Lietuvoje. Jei tokia išimtis bus suteikta, išvykti bus galima per Kalvarijos ar Lazdijų punktus, tačiau grįžti privalėsite tik per Kalvarijos punktą.

🇷🇺 Rusija neįsileidžia užsieniečių, tad dėl išimčių reikia kreiptis į šios šalies diplomatinę atstovybę Lietuvoje. Jei tokia išimtis bus suteikta, išvykti bus galima per Kybartų ar Panemunės punktus, tačiau grįžti per juos atgal galimybės nebus

🇱🇻 Latvija užsieniečius įsileidžia ir išvykti į ją galėsite per Būtingės, Saločių ar Smėlynės punktus. Grįžti reikia tik per Saločių punktą.

🇧🇾 Baltarusija užsieniečius taip pat įsileidžia. Išvykti galėsite per Medininkų, Raigardo ar Šalčininkų punktus, tačiau atminkite, jog atgal į Lietuvą per šiuos punktus neįvažiuosite.

⚕️ Primename, kad grįžtantieji į Lietuvą jos piliečiai medikams turės pateikti savo duomenis ir saviizoliuotis 14 dienų.

🚚 Tarptautiniai krovinių ir prekių pervežimai toliau vykdomi be apribojimų.

Pasidalinkite šia žinia ir būkit sveiki! 👋

Leave a Reply