INFORMACIJA DĖL KELIONIŲ Į LIETUVĄ

Gegužės 14 d. planuojamas repatriacinis skrydis iš Stokholmo į Taliną. Daugiau informacijos rasite kelionių organizatoriaus interneto svetainėje.

Gegužės 16 d. planuojamas repatriacinis skrydis iš Stokholmo į Rygą. Daugiau informacijos rasite kelionių organizatoriaus interneto svetainėje

Vėliau kelionę galima tęsti tranzitu per Estiją ir Latviją į Lietuvą. Rekomenduojame sekti Lietuvos Respublikos ambasados Latvijoje skelbiamą informaciją dėl keliavimo kryptimi Latvija-Lietuva.

Taip pat į Lietuvą galima grįžti keleiviniais keltais iš Kylio į Klaipėdą. Vykstant per Daniją tranzitas leidžiamas turint iš anksto įsigytą kelionės bilietą maršrutu Kylis-Klaipėda. Kylį pasiekti taip pat galima per Švediją: „Stena Line“ kelto maršrutu Geteborgas-Kylis arba viešuoju transportu. Švedijoje tranzitas leidžiamas turint kelionės bilietą.

Informuojame, kad draudžiama į Lietuvos Respubliką keleiviniais laivais (keltais) vežti keleivius ir (ar) gabenti jų lengvuosius asmeninės paskirties automobilius, išskyrus keltais, kursuojančiais maršrutais tarp Kylio–Rostoko–Travemiundės ir Klaipėdos, kai nėra vykdomas keleivių įlaipinimas tarpiniuose uostuose, o persėdimo į kitą keltą tarpiniame uoste metu užtikrinamas minimalus kontaktas su pašaliniais asmenimis. Užsienio reikalų ministro teikimu išimtiniais atvejais sprendimą dėl leidimo priima Lietuvos Respublikos Vyriausybė (3.1.11. punktas, TAR 2020-05466, aktuali suvestinė redakcija čia). 

Lietuvos Vyriausybės priimti apribojimai taikomi iki karantino pabaigos (gegužės 31 d.). Jeigu karantinas bus pratęstas, apribojimai vykti į Lietuvą taip pat gali būti pratęsti. Grįžusiems į Lietuvą taikoma 14 d. saviizoliacija.

Leave a Reply