SVARBU – ATŠAUKIAMAS „KIDY TOUR“ SKRYDIS Į OSLĄ

Gavome informaciją iš kompanijos „Kidy Tour“, kad skrydis Vilnius-Oslas-Vilnius atšauktas. Dalinamės kompanijos „Kidy Tour“ žinute.

„Su apgailestavimu pranešame, jog 2020 m. gegužės 16 d. turėję vykti Kidy Tour organizuojami skrydžiai kryptimi Vilnius – Oslas – Vilnius suplanuotu laiku neįvyks. 

Buvome patikinti aviakompanijos ir Lietuvos transporto saugos administracijos, kad leidimas skrydžiui bus išduotas ir skrydis galės įvykti, tačiau laukdami iki pat paskutinės minutės, vietoje pažadėto leidimo iš Lietuvos transporto saugos administracijos sulaukėme rašto apie atsisakymą leidimą išduoti, kad galėtume vykdyti skrydį. Apgailestaujame, kad vietoj laukto grįžimo namo suteikėme tuščių vilčių. Suprantame jūsų nusivylimą ir su visa komanda ieškome sprendimo, kad kuo greičiau pasiektumėte namus. Apie visus pasikeitimus nedelsiant jus informuosime, blogiausiu atveju –dėl už bilietus sumokėtų pinigų grąžinimo susisieksime individualiai.

Galbūt šiuo metu nesame labai operatyvūs atsakinėdami į laiškus ir skambučius – sulaukiame jų begalės ir visiems stengiamės atsakyti.“

Leave a Reply