LAIPSNIŠKAI ATNAUJINAMAS REGULIARUS SUSISIEKIMAS AUTOBUSAIS TARP BALTIJOS VALSTYBIŲ

Aktualu 🇱🇹Lietuvos piliečiams ATPLAUKIANTIEMS į RYGĄ iš STOKHOLMO Tallink reisu GEGUŽĖS 29 d. 12 val. ir neturintiems transporto pasiekti Lietuvą.

Rygos uoste Jūsų lauks specialus 🚌 Ollex autobusas ir nuveš į Lietuvą Vilniaus kryptimi.

REZERVACIJA ir bilietai 📞 +370 (5) 2104304 ▶️https://www.ollex.lt/kontaktai/vilnius🚧Atvykus į Lietuvą privalomas 14 d. karantinas.

Tarptautinio keleivių pervežimo autobusais bendrovės „Lux Express“ ir „Ecolines“ pranešė taip pat atnaujinančios susisiekimą tarp Baltijos valstybių sostinių. „Lux Express“ susisiekimą atnaujins nuo gegužės 22-osios, o „Ecolines“ – nuo gegužės 29 dienos.

Anot pranešimų, pradiniame etape maršrutų bus nedaug, autobusai nebus pilnai užpildomai, keleiviai privalės devėti apsaugines veido kaukes, kurias galės gauti iš vairuotojo, autobusuose bus dezinfekcinio skysčio, o po kiekvieno reiso autobusai bus dezinfekuojami.

„Lux Express“ kol kas yra numačius po tris kasdien „Lux Lounge“ reisus bei po vieną „Lux Express“ reisą maršrutu Ryga-Vilnius, taip pat po vieną „Lux Express“ reisą iš Talino į Vilnių ir priešinga kryptimi.

„Ecolines“ skelbia, jog atnaujintus reisus tarp Baltijos valstybių sostinių planuojanti vykdyti du kartus per dieną, tačiau yra pasiruošusi keisti planus, priklausomai nuo Baltijos šalių vyriausybių sprendimų, susijusių su COVID-19 epidemija.

„Atnaujiname susisiekimą kol kas tik 3 iš 11 maršrutų, ir tai perpus mažesnėmis apimtis nei iki sienų uždarymo. Tai – mažas, tačiau vis dėlto labai svarbus žingsnis normaliam gyvenimui atkurti tiek Estijos, Latvijos ir Lietuvos gyventojams, tiek ir pačiai „Lux Express“, – sakė šios bendrovės komercijos direktorius Raitas Remmelis.

Jo vertinimais, ikikriziniam keleivių srautui pasiekti gali prireikti 12-18 mėnesių.
Nuo gegužės 15-osios Lietuva, Latvija ir Estija savo gyventojams leidžia laisvą judėjimą tarp šalių – jie keliaudami per šias tris šalis nebeturi pagrįsti kelionės tikslo ir laikytis 14 dienų saviizoliavimosi, jei ji nebuvo jiems paskirta, jie neturi kvėpavimo takų ligų požymių, neatvyko iš kitų valstybių.

Šaltiniai: BNS

Leave a Reply