„NORWEGIAN“ ATNAUJINA SKRYDŽIUS Į LIETUVĄ

Skrydžių bendrovė Norwegian pranešė nuo liepos 1 d. atnaujinanti skrydžius 76 vidaus ir užsienio kryptimis, įskaitant ir tokias valstybes kaip Ispanija, Graikija, Prancūzija, Vokietija bei kitos Europos šalys. Apie tai šiandien oficialiai paskelbė kompanijos vadovas Jacob Schram.

Į Lietuvą skrydžiai vyks dviejomis kryptimis – Vilniaus (penktadieniais ir sekmadieniais) ir Palangos (antradieniais ir šeštadieniais).

Nuo balandžio mėn. Norwegian Airlines eksploatavo tik aštuonis iš 156 turimų lėktuvų. Išplėtus skrydžius į užsienį, bus papildomai pradėti eksploatuoti 12 lėktuvų. Tam bus pajungta 300 pilotų ir 600 įgulos narių.

Draudimo agentūra „IF“ teigia, kad įmonė nedengs kelionių draudimo, kadangi kol kas galioja griežta Norvegijos užsienio reikalų ministerijos rekomendacija nevykti į nebūtinas keliones. Kompanija teigia, kad ganėtinai sudėtinga vykdyti draudimo sutarčių sąlygas, kai valstybinės ar privačios gydymo įstaigos nelinkusios priimti nukentėjusių, nebent jiems yra diagnozuotas koronavirusas. Ypatingai tai pasakytina apie Pietų Europos valstybes.

SAS taip pat pranešė, kad liepos mėn. įmonė padidins eksploatuojamų lėktuvų skaičių nuo 30 iki 40. Ketinama padidinti skrydžių Kopenhagos, Stokholmo ir Reikjaviko kryptimis.

Parengta pagal NRK.no, DN.no

Leave a Reply